Články

Rubrika článků

Cvičíte jógu? Připadejte si jako svobodný motýl

18. května v 15:43 - ​Pro oblečení na jógu je obzvlášť důležité, aby vám nebránilo v pohybu. Musíte s ním bez problému zvládnout zvednout nohy, udělat most nebo šňůru.

Kšiltovky už neslouží jen jako ochrana před sluncem

10. května v 09:41 - Kšiltovky už dávno neslouží jen jako ochranný prostředek před slunečním zářením. Je to nezbytný doplněk každého ridera, ale i běžných smrtelníků, kteří si trend kšiltovek prostě zamilovali.

Značka Animal

2. května v 14:45 - Značka Animal vznikla v roce 1987, když dvěma surfařům došla trpělivost při věčném ztrácení hodinek. A tak přistoupili k novému řešení ve formě opasku a nylonového řemínku.

Že by se Vracela móda z počátku milénia?

26. dubna v 11:50 - To, že se často vracejí módní, dávno zapomenuté styly v novém „kabátu“ nikoho nepřekvapí. Zdá se však, že módní návrháři v posledních letech vyčerpali veškerou retro inspiraci.

Které tenisky stále letí?

20. dubna v 08:59 - Tenisky stále patří mezi módní hity a zdaleka se nenosí jen na sport nebo na nějaké víkendové aktivity. Když víte, co k nim, můžete v nich směle vyrazit i na nějakou slavnostnější akci.

Droga jménem nakupování a v pohodlí domova

13. dubna v 14:06 - Chcete někoho ať už z rodiny nebo přátel obdarovat nějakým trendy ohozem? Blíží se výročí, narozeniny, svátek, Vánoce nebo chcete svého bližního obšťastnit jen tak?

Kšiltovky nejen jako ochrana před sluncem

16. března v 10:15 - Kšiltovky nás skvěle ochrání před slunečním zářením a zároveň slouží i jako skvělý doplněk. Kšiltovky mají rovný i přehnutý kšilt.

Jakou vhodnou zimní bundu zvolit?

18. listopadu v 13:10 - Pokud ještě ve svém šatníku nemáte zimní bundu, je nejvyšší čas si ji koupit.

S kšiltovkou i na pozdim

22. října v 13:34 - Kšiltovky se staly součástí životního stylu a ani na podzim je nemusíme odložit. Kšiltovky se můžou nosit po celý rok a i na podzim tomu nebude jinak.