Články

Články

Češi milují slevy

18. května v 13:19 - Statistiky poukazují na to, že za nákup oblečení neutrácíme ani tisícovku měsíčně. Jiné je to ale v případě, že se jedná o zlevněné oblečení. V těch si tak říkajíc libujeme.

Péče o oční okolí

9. května v 08:22 - Oční okolí vyžaduje speciální péči, díky které si můžeme ubrat spoustu let. Při správné péči stárne pleť pomaleji a můžeme předcházet vráskám, které bývají kolem očí hluboké a viditelné.

Rychlé inzulíny zlepšují léčbu diabetu

3. května v 12:30 - Byla to překvapující rychlost. Kanaďané Frederick Banting a John J. R. Macleod dostali v roce 1923 Nobelovu cenu za objev inzulínu.

Hraní na ulicích měst

26. dubna v 19:32 - ​Pianista roku 2014 si hraní na ulicích Prahy, kde jsou piana volně rozesety vidět, vynachválit. Letos se do bitvy o nejlepšího pianistu sice přihlásil, ale kvůli práci odstoupil.

Čemu věnovat pozornost, pokud kupujete vybavení do mateřských školek

18. dubna v 10:36 - Hlavně v tomto odvětví je třeba hledět na obchodní značku, tou dávají výrobci jasně najevo, že si za kvalitou svých výrobků stojí a ochotně takovou značku na veřejnosti prezentují.

Jak vybrat správnou termosku na zimu?

1. dubna v 11:37 - Pokud se chystáte na hory a je zima, nezapomeňte na kvalitní termosku, ta dokáže udržet tekutiny teplé i déle než 24 hodin, může znamenat nejen zpříjemnění dlouhé zimní turistiky, ale také záchranu v případě problémů.